Nie ma człowieka…

nie ma problemu – mawiał Stalin i wiedział, co mówi. W Kijowie przedwczoraj zmarł Władimir Szułga człowiek, który – być może – sporo wiedział o otruciu prezydenta Wiktora Juszczenki. Wszyscy pamiętamy, jak jesienią 2004 r. kandydat na prezydenta pokazał światu swoją zeszpeconą twarz. Nie było wątpliwości, że został otruty. Ledwo uszedł z życiem. Za walkę z kuczmizmem zapłacił ogromną cenę i płaci ją do dziś, bo mimo starań lekarzy, wciąż nie udało mu się przywrócić poprzedniego wyglądu.

Podejrzewa się, że Juszczenkę otruto w czasie jednej z kolacji 5 września 2004 r., gdy spotkał się m.in. przedstawicielami służb specjalnych kraju – byłym zastępcą szefa SBU, Władimirem Sacjukiem. Jeden z posiłków organizował właśnie Szułga i to on zamawiał jedzenie.

Szułga został aresztowany 25 marca i kilkanaście godzin potem zmarł. Przypadek?

7 myśli w temacie “Nie ma człowieka…

 1. ~wenzel

  opozycje w karzdym panstwie bez wzgledu na ustruj eleminuje sie przyklad opozycyjny przywudca z zimbabwe trodno bylo zlikwidowac to aresztowali jego pilota bialeg z rpa po wylondowaniu w harare na lotnisku/to tylko jego powietrzny szofer.dlatego sa takie rzadowe mafie jak kgb/mosad/cia/uop/fbi/nia/bos/nis/i wiele rzadowych psow ktorzy beda to robic bez wzgledu na system spoleczny.chocby ten artykul jest cenzurowany codem a potem opublikowany jako komentarz szanowny panie andrzeju brzeziecki po co ten kod zabespieczajacy jurz trzeci z kolei jak ten zxnb57.odpowiec mi na moj e-mail wenzelr@ekurhuleni.com.

  Odpowiedz
 2. ~wsio o Ukrainie

  Bredniom dzieciaków stop. Trójzub, czyli widły tam wszyscy za godło mają, Juszczenko też i Julia, pomarańczowe przekrętacze, następne, po Janukowiczu z pomocnikiem Achmietowem demokraty po kasówę ogólnonarodową. Tam trzeba pożyć, żeby ich poznać i ich metody też. Ja tam zyłem.

  Odpowiedz
  1. ~Bogdan Ciezki

   Takie „widly” trzyma Neptun – wladca morz i oceanow w Gdansku na Dlugim Targu.Jest to symbol ze starodawnej Indii i oznacza – jedyny wladca – informacja ze szkoly podstawowej.Nie przykladalo sie do nauki, to teraz wsiochu za widly i do gnoju!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *