Peleryna uszyta z Alfy

Białorusini egzystują w ukryciu, najlepiej czują się, kiedy ich nie widać. Określa się ich narodem partyzantów, „Białorusin jest, kiedy go nie ma” – mówi białoruski filozof Aleś Ancipienka. Może dlatego tak bardzo Białorusini przejęli się tym, że chińscy i amerykańscy naukowcy wynaleźli tkaninę w której człowiek jest niewidoczny i w białoruskich laboratoriach pracujących dla armii energicznie zabrano się do pracy. Niedawno ministerstwo obrony Białorusi poinformowało: „W jednym z białoruskich laboratoriów wynaleziono wzmocnioną tkaninę, która po odpowiednim przygotowaniu (za pomocą metody cyfrowej) sprawia, że noszący ją człowiek staje się niewidzialny. Białoruś przygotowuje się do masowej produkcji tkaniny, będzie ona wykorzystywana oczywiście w wojsku”. Nowoodkrytemu materiałowi nadano imię „Alfa”.

Ministerstwo wyjaśniło, że to już trzecia próba stworzenia podobnego materiału, bowiem dwa poprzednie wynalazki okazały się niedoskonałe. Ministerstwo zapewnia, że ostatnio wynaleziona tkanina jest o wiele lepsza od poprzednich, zapewnia, że człowieka noszącego płaszcz z niej uszyty nie sposób wyśledzić, nawet przy pomocy specjalistycznej aparatury wojskowej. Obecnie na Białorusi trwają prace nad opracowaniem solidnego ubrania zimowego, które nie przemaka i jest ciepłe. Biorąc pod uwagę białoruskie zimy, właśnie taki strój jest tam towarem pierwszej potrzeby.

7 thoughts on “Peleryna uszyta z Alfy

 1. ~Paweł

  Nie lubisz naszego, kochanego Łukaszenki?! Czy może nie wierzysz w białoruską myśl techniczną?! A może Cię dopadła ta brutalna Amnesty International (połamała żebra, prądem raziła i wymusiła ten wpis) ?!

  Odpowiedz
 2. ~nie-ogłupiony

  Mów do mnie jeszcze, tra la la. Łukaszenka be, bolek cacy, bolek sprzedał to co polskie razem z Polakami a Łukaszenka się zapiera i nie chce jakoś Białorusi sprzedawać. To dopiero wróg globalisty z Nowego Yorku, tak jak i Putin. NATO na nich trza.Samoloty fu 16 z Włoch do Polski i dopiero te z NY pokażąbe Łukaszence i be Putinowi, gdzie raki zimują.

  Odpowiedz
 3. ~kibel

  Dla ciebie jest potrzebna taka tkanina aby zakryc czerwonepochodzenie.Tobie nawet ta białoruska tkanina nie pomoze.Czerwonego komucha Nocuniowego gniota niczym nie zakryjesz.

  Odpowiedz
 4. ~Brat Szlachcic

  http://prawy-sierpowy.blog.onet.pl/List XLIII – o otworków zaciskaniuSzanowny Panie BracieMiałem ja o tym już nie wspominać, bo temat jest obrzydły szlachcicowi prawemu, ale się nie da tym bardziej, że targowica nas ode strony rzyci zachodzi, więc musim otworki mocniej zaciskać. A było to tak…Siedzielim, jak co rano, w czeladnej z kamratami – a to zacnym panem Michałem, pierwszą szablą Rzeczpospolitej, tudzież panem Zagłobą Onufrym, który w Ojczyźnie też palmę pierwszeństwa dzierży, jeno w czem innem, a to księdzem Kordeckim, który właśnie z wizytą do nas wstąpił. Naraz wchodzą do izby imć pan Hassling-Ketling wespół z tym draniem Azją Tuhaj-bejowiczem za ręce się trzymając. Nie zwrócilim na nich początkowo uwagi, bo obaj ostatnio często po stanicy chodzą w ten sposób, modę zachodnią na siłę nam tu propagując, proporczyki sobie do lanc kolorowe w barwach tęczy przyczepiają, do ucha jakieś sekreciki szeptają. Aleśmy sobie umyślili, by ich ignorować, póki wezwany z województwa felczer nie przybędzie. Uznaliśmy bowiem, że tak bezpieczniej, bo póki co, do nas się jeszcze nie przytulają.Więcej na http://prawy-sierpowy.pl/

  Odpowiedz
 5. ~ak47

  Nocun, czyli platna agentka ktora ma kierowac uwage Polakow tam gdzie nie ma zagrozenia!!!Ostatnio nieustannie pisze o Bialorusi(naszych braciach) zamiast o Litwie czy Ukrainie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *