Kryzys Putina się nie ima

Premier Rosji właśnie opublikował stan swego majątku i dochody w ubiegłym roku. Dzięki tej chwalebnej tradycji pełnej transparentności finansów osób publicznych możemy się dowiedzieć, że Władimir Władimirowicz w ubiegłym roku zarobił 4 miliony 622 tysiące rubli (jak się podzieli przez 10 to mniej więcej wyjdzie w złotówkach). Do tego trzeba doliczyć 100 tysięcy 600 rubli wojskowej emerytury.

Sytuacja mieszkaniowa najważniejszego rosyjskiego urzędnika nie wygląda tak źle – mieszkanie 77 metrów kwadratowych i działka pod Moskwą 1500 metrów. Jak się można też dowiedzieć Putin jest właścicielem dwóch wołg z lat 60. i przyczepy. Jego żona Ludmiła w ubiegłym roku nie zarobiła ni kopiejki. Ciekawe, że jako prezydent kraju Putin zarabiał połowę tej sumy. Dziwne też, że premier Putin nie pochwalił się korzyścią majątkową, jaką dostał 7 października w swoje 56 urodziny. A był nią… tygrysek (samica), którego potem z dumą pokazywał dziennikarzom. Być może, dopiero gdy ten kilkumiesięczny futrzak nabierze właściwej sobie wagi (ponad 200 kilo), będzie musiał się pojawić w informacji o majątku premiera.

Putin występował dziś też w Dumie ze sprawozdaniem z działalności rządu za 2008 rok (za którą zarobił te 4,6 miliona rubli). Mówił coś o działaniach antykryzysowych i sukcesach, i sukcesach, i sukcesach… 

 

5 myśli w temacie “Kryzys Putina się nie ima

 1. Ulfhedhnar

  Szokujące jest to, ze Tusk i Sikorski insynuują ze Barack Obama jest nowym Hitlerem. W sugestiach do prezydenta aparat władzy Tuska zarządzany prze Sikorskiego insynuuje ze nowy prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki posługuje się nie demokratycznymi metodami. Jako obywatel Polski, chcę więc wiedziecie jakimi?Bo jak nie demokratycznymi to jakimi …? Nazistowskimi, Stalinowskimi…? Czy USA według Sikorskiego pod rządami Obamy zmieniają się w dyktaturę? A Barack Obama biorąc pod uwagę treść owej notatki w „sugestiach”, to analogicznie myśląc nowy Hitler (tamten tez był wybrany w demokratycznych wyborach)?I czy Tusk razem z Sikorski chcieli, aby to właśnie powiedział prezydent na spotkaniu dotyczącym wyboru nowego szefa NATO, jako pretekst wstrzymania się od głosu?Co na to opinia publiczna na zachodzie i w samych Stanach? Jak to komentują rożne środowiska polityczne w Unii i USA?Oto prawdziwa polityka tandemu Tusk-Sikorski!!

  Odpowiedz
 2. ~ak47

  Na tym blogu tutaj szkaluje sie Bialorus i Rosje.Nie ma ani jednego slowa o Litwie gdzie przesladuje sie Polakow iscie w nazistowski sposob, jak rowniez Ukrainie.

  Odpowiedz
 3. TimoIrown

  From Nettina SM.Reduced antidiuretic hormone ADH if hypothalamic lesion diabetes insipidusevery hour priligy dapoxetina costo In thirddegree prolapse not pictured the entire uterus projects permanently outside the orice.In that case the height of jump is H cHowever there was no comparison of sex hormones of COPD patients and agematched subjects with normal pulmonary function.Another line of warfare against germs followed going back to one of Pasteurs original three measures great heat.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *